OneSport OT07 Elektriskais velosipēds, 27.5", 250W, 36V 14Ah
Apraksts
OneSport OT07 modelis ir :
- ar priekšējo amortizācijas sistēmu un platām 27.5x1.77" riepām, kas ļaus baudīt braucienu arī uz nelīdzeniem ceļiem;
- jaudīgs un garām distancēm domāts braucamrīks;
- 250W Hub motors;
- iecienīts gan pusaudžu, gan pieaugušo vidū.
Parametri
| Baterija | 36V 14Ah |
| Maksimālais brauciena garums (asistenta režīms) | 70-90 km |
| Maksimālais ātrums | 25 km/h |
| Motors | 250 W |
| Bremzes | Hidrauliskās Disku |
| Amortizācija | Priekšā |
| Riteņi |
27.56 × 1.77
Pumpējamie |
| Maksimālā slodze | 150 kg |
| Lādēšanas ilgums | 5-6 h |
| Ūdensizturība | ir |
| Neto svars | 24 kg |
| Salikta velosipēda izmērs | 190*67*105cm |
| Ātrumi | Shimano 7 |
| Garantija | 2 gadi |
Funkcijas:
- iebūvēts lukturis priekšā un aizmugurē;
- 7 Shimano ātrumi;
- baterijas atlikums;
- ātrums km/h;
- nobraukums;
- brauciena laiks un attālums;
- kruīza kontrole;
- sānu atstarotāji u.c.
Komplektā nāk:
1. Velosipēds
2. Instrukcija
3. Iepakojuma kaste
4. Lādētājs
5. Instrumentu komplekts
6. Garantijas lapa
Apraksts Angļu valodā:
Product Description
