OneSport OT05 Elektriskais velosipēds, 27.5", 250W, 36V 18.2Ah
Apraksts
OneSport OT05 modelis ir :
- ar priekšējo amortizācijas sistēmu un platām 27.5x2.25" riepām, kas ļaus baudīt braucienu arī uz nelīdzeniem ceļiem;
- jaudīgs un garām distancēm domāts braucamrīks;
- 250W Hub motors;
- iecienīts gan pusaudžu, gan pieaugušo vidū.
Parametri
| Baterija | 36V 18.2Ah |
| Maksimālais brauciena garums (elektriskais režīms) | 60 km |
| Maksimālais brauciena garums (asistenta režīms) | 120 km |
| Maksimālais ātrums | 25 km/h |
| Motors | 250 W |
| Bremzes | Hidrauliskās Disku |
| Amortizācija | Priekšā |
| Riteņi | 27.5*2.25" Pumpējamie |
| Maksimālā slodze | 100 kg |
| Lādēšanas ilgums | 8-10 h |
| Ūdensizturība | IPX5 |
| Neto svars | 28 kg |
| Salikta velosipēda izmērs | 185*68*108cm |
| Ātrumi | Shimano 7 |
| Garantija | 2 gadi |
Funkcijas:
- iebūvēts lukturis priekšā un aizmugurē;
- 7 Shimano ātrumi;
- baterijas atlikums;
- ātrums km/h;
- nobraukums;
- brauciena laiks un attālums;
- kruīza kontrole;
- sānu atstarotāji u.c.
Komplektā nāk:
1. Velosipēds
2. Instrukcija
3. Iepakojuma kaste
4. Lādētājs
5. Instrumentu komplekts
6. Garantijas lapa
APRAKSTS ANGĻU VALODĀ:

Integration Of Movement And Tranquility
OT05 has adopted a new torque sensor that adjusts the motor power in real time based on your pedaling force, ensuring a smooth and seamless acceleration process for a more natural riding experience. The integration of this technology makes the riding process more intuitive, providing a stable and comfortable ride whether on busy city streets or steep inclines, allowing you to freely explore every corner of the city.
Start And Set Off
OT05 wide step-thru design of the frame makes getting on and off the bike easy for everyone.while our expert aluminum craftsmanship delivers a robust, durable, confidence-inspiring ride.
OT05 has adopted a new torque sensor that adjusts the motor power in real time based on your pedaling force, ensuring a smooth and seamless acceleration process for a more natural riding experience. The integration of this technology makes the riding process more intuitive, providing a stable and comfortable ride whether on busy city streets or steep inclines, allowing you to freely explore every corner of the city.

Start And Set Off
OT05 wide step-thru design of the frame makes getting on and off the bike easy for everyone.while our expert aluminum craftsmanship delivers a robust, durable, confidence-inspiring ride.

Sensitive And Stable
OT05 combines the precision of hydraulic disc brakes with the versatility of a Shimano 7-speed gear set. The hydraulic brakes provide reliable, powerful stopping performance in various conditions, while the Shimano gears offer smooth shifting and a range of speeds for different terrains, ensuring a controlled and enjoyable ride.
