Fafrees FF20 CUV Elektriskais velosipēds, 20x3", 250W, 48V 24Ah
Parametri
| Baterija | 48V 24Ah |
| Maksimālais brauciena garums (elektriskais režīms) | 80 km |
| Maksimālais brauciena garums (asistenta režīms) | 140 km |
| Maksimālais ātrums | 25 km/h |
| Motors | 250 W |
| Bremzes | hidrauliskās |
| Riteņi | 20x3'' |
| Maksimālā slodze | 200 kg |
| Lādēšanas ilgums | 9 h |
| Ūdensizturība | IPX5 |
| Neto svars | 39 kg |
| Ātrumi | Shimano 7 ātrumi |
| Salikta velosipēda izmērs |
207*53.5*91 CM
|
| Garantija | 2 gadi |