Fafrees F28 pro Elektriskais velosipēds, 27.5x1.75", 250W, 36V 15Ah
Parametri
| Baterija | 36V 15Ah |
| Maksimālais brauciena garums (elektriskais režīms) | 40 km |
| Maksimālais brauciena garums (asistenta režīms) | 80 km |
| Maksimālais ātrums | 25 km/h |
| Motors | 250 W |
| Bremzes | disku |
| Amortizācija | Priekšā |
| Riteņi | 27.5x1.75" |
| Maksimālā slodze | 120 kg |
| Lādēšanas ilgums | 7-9 h |
| Ūdensizturība | + |
| Neto svars | 24.7 kg |
| Ātrumi | Shimano 7 ātrumi |
| Salikta velosipēda izmērs |
178*67*110cm
|
| Garantija | 2 gadi |