Fafrees F28 MT Elektriskais velosipēds, 27.5x2.25", 250W, 36V 15Ah
Parametri
| Baterija | 36V 15Ah |
| Maksimālais brauciena garums (elektriskais režīms) | 50-65 km* |
| Maksimālais brauciena garums (asistenta režīms) | 100-110 km |
| Maksimālais ātrums | 25 km/h |
| Motors | 250 W |
| Bremzes | disku |
| Riteņi | 27.5x2.25" |
| Maksimālā slodze | 150 kg |
| Lādēšanas ilgums | 7-8 h |
| Ūdensizturība | IPX4 |
| Neto svars | 22.5 kg |
| Salikta velosipēda izmērs |
180*105*64 cm
|
| Garantija | 2 gadi |
* Droseļvārsts komplektā nenāk