Fafrees F26 Pro Elektriskais velosipēds, 26x1.75", 250W, 36V 15Ah
Parametri
| Baterija | 36V 15Ah |
| Maksimālais brauciena garums (elektriskais režīms) | 55 km* |
| Maksimālais brauciena garums (asistenta režīms) | 110 km |
| Maksimālais ātrums | 25 km/h |
| Motors | 250 W |
| Bremzes | disku |
| Amortizācija | Priekšā |
| Riteņi | 26x1.75" |
| Maksimālā slodze | 120 kg |
| Lādēšanas ilgums | 8 h |
| Ūdensizturība | IP54 |
| Neto svars | 24.7 kg |
| Ātrumi | Shimano 7 ātrumi |
| Salikta velosipēda izmērs |
173*63*109 cm
|
| Garantija | 2 gadi |
* Droseļvārsts nenāk komplektā
Funkcijas:
- viegli izņemams akumulators;7 Shimano ātrumi;
- baterijas atlikums;
- ātrums km/h;
- nobraukums;
- brauciena laiks un attālums;
- kruīza kontrole;
- non-zero starts u.c.
Komplektā nāk:
1. Velosipēds
2. Instrukcija
3. Iepakojuma kaste
4. Lādētājs
5. Instrumentu komplekts
6. Garantijas lapa
Apraksts angļu valodā:











