Fafrees F26 Lasting Elektriskais velosipēds, 26x1.95", 250W, 36V 25Ah
Parametri
| Baterija | 36V 25Ah |
| Maksimālais brauciena garums (elektriskais režīms) | 80-100 km* |
| Maksimālais brauciena garums (asistenta režīms) | 160-200 km |
| Maksimālais ātrums | 25 km/h |
| Motors | 250 W |
| Bremzes | disku |
| Amortizācija | Priekšā |
| Riteņi | 26x1.95" |
| Maksimālā slodze | 120 kg |
| Lādēšanas ilgums | 8 h |
| Ūdensizturība | IP54 |
| Neto svars | 29.5 kg |
| Ātrumi | Shimano 7 ātrumi |
| Salikta velosipēda izmērs |
180*110*65 CM
|
| Garantija | 2 gadi |
* Droseļvārsts nenāk komplektā