Fafrees F20 Ultra HS Elektriskais velosipēds, 20x5" Off-Road, 750W, 48V 25Ah
Parametri
| Baterija | 48V 25Ah LG |
| Maksimālais brauciena garums (elektriskais režīms) | 80-100 km |
| Maksimālais brauciena garums (asistenta režīms) | 120-140 km |
| Maksimālais ātrums | 45 km/h |
| Motors | 750 W |
| Bremzes | hidrauliskās |
| Amortizācija | Pilna |
| Riteņi | 20x5'' Off-road |
| Maksimālā slodze | 180 kg |
| Lādēšanas ilgums | 8 h |
| Ūdensizturība | IPX5 |
| Neto svars | 40 kg |
| Ātrumi | Shimano 7 ātrumi |
| Salikta velosipēda izmērs |
182*58*103 CM
|
| Garantija | 2 gadi |
Funkcijas:
- viegli izņemams akumulators;
- 7 Shimano ātrumi;
- baterijas atlikums;
- ātrums km/h;
- nobraukums;
- brauciena laiks un attālums;
- kruīza kontrole;
- non-zero starts u.c.
Komplektā nāk:
1. Velosipēds
2. Instrukcija
3. Iepakojuma kaste
4. Lādētājs
5. Instrumentu komplekts
6. Garantijas lapa
Apraksts angļu valodā:








