Fafrees F20 Max Elektriskais velosipēds, 20x4" Off-Road, 500W, 48V 30Ah
Parametri
| Baterija | 48V 30Ah |
| Maksimālais brauciena garums (elektriskais režīms) | 110 km |
| Maksimālais brauciena garums (asistenta režīms) | 150 km |
| Maksimālais ātrums | 25 km/h |
| Motors | 500 W |
| Bremzes | mehāniskās disku |
| Amortizācija | Priekšā |
| Riteņi | 20x4'' Off-Road |
| Maksimālā slodze | 150 kg |
| Lādēšanas ilgums | 10 h |
| Ūdensizturība | IPX3 |
| Neto svars | 34.5 kg |
| Ātrumi | Shimano 7 ātrumi |
| Salikta velosipēda izmērs |
95*50*75 CM
|
| Garantija | 2 gadi |