Fafrees F20 mate II Elektriskais Trīsritenis, 20x2.5" Off-Road, 250W, 48V 21AH
Parametri
| Baterija | 48V 21Ah |
| Maksimālais brauciena garums (elektriskais režīms) | 85 km |
| Maksimālais brauciena garums (asistenta režīms) | 140-160 km |
| Maksimālais ātrums | 25 km/h |
| Motors | 250 W |
| Bremzes | hidrauliskās |
| Amortizācija | Priekšā |
| Riteņi | 20x2.5'' Off-road Pumpējamie |
| Maksimālā slodze | 180 kg |
| Lādēšanas ilgums | 8-10 h |
| Ūdensizturība | IPX5 |
| Neto svars | 45.5 kg |
| Ātrumi | Shimano 7 ātrumi |
| Salikta velosipēda izmērs |
167*73*106cm
|
| Garantija | 2 gadi |