Fafrees F20 Light Elektriskais velosipēds, 20x1.95", 250W, 36V 16.75Ah
Parametri
| Baterija | 36V 16.75Ah |
| Maksimālais brauciena garums (elektriskais režīms) | 75 km |
| Maksimālais brauciena garums (asistenta režīms) | 100 km |
| Maksimālais ātrums | 25 km/h |
| Motors | 250 W |
| Bremzes | mehāniskās |
| Amortizācija | Priekšā |
| Riteņi | 20x1.95'' |
| Maksimālā slodze | 120 kg |
| Lādēšanas ilgums | 7 h |
| Ūdensizturība | IPV4 |
| Neto svars | 26 kg |
| Ātrumi | Shimano 7 ātrumi |
| Salikta velosipēda izmērs |
81*35*62 CM
|
| Garantija | 2 gadi |