Fafrees FW700 Elektriskais velosipēds, 27.5", 250W, 36V 10Ah
Parametri
| Baterija | 36V 10Ah |
| Maksimālais brauciena garums (elektriskais režīms) | 50 km* |
| Maksimālais brauciena garums (asistenta režīms) | 100 km |
| Maksimālais ātrums | 25 km/h |
| Motors | 250 W |
| Bremzes | hidrauliskās |
| Riteņi | 27.5x1.75" |
| Maksimālā slodze | 150 kg |
| Lādēšanas ilgums | 4 h |
| Ūdensizturība | IPX4 |
| Neto svars | 19.5 kg |
| Ātrumi | Shimano 9 ātrumi |
| Salikta velosipēda izmērs |
180*68*110cm
|
| Garantija | 2 gadi |
* Droseļvārsts komplektā nenāk
Funkcijas:
- viegli izņemams akumulators;7 Shimano ātrumi;
- baterijas atlikums;
- ātrums km/h;
- nobraukums;
- brauciena laiks un attālums;
Komplektā nāk:
1. Velosipēds
2. Instrukcija
3. Iepakojuma kaste
4. Lādētājs
5. Instrumentu komplekts
6. Garantijas lapa
Apraksts angļu valodā:









