Fafrees F20 Pro Elektriskais velosipēds, 20x3" CST, 250W, 36V 20Ah
Parametri
| Baterija | 36V 20Ah |
| Maksimālais brauciena garums (elektriskais režīms) | 60-70 km |
| Maksimālais brauciena garums (asistenta režīms) | 90-120 km |
| Maksimālais ātrums | 25 km/h |
| Motors | 250 W |
| Bremzes | mehāniskās disku |
| Amortizācija | Priekšā |
| Riteņi | 20x3'' CST |
| Maksimālā slodze | 140 kg |
| Lādēšanas ilgums | 8 h |
| Ūdensizturība | IP54 |
| Neto svars | 26 kg |
| Ātrumi | Shimano 7 ātrumi |
| Salikta velosipēda izmērs |
88*38*70 CM
|
| Garantija | 2 gadi |