Fafrees F20 Lasting Elektriskais velosipēds, 20x1.95", 250W, 36V 18.2Ah
Parametri
| Baterija | 36V 18.2Ah |
| Maksimālais brauciena garums (elektriskais režīms) | 60 km |
| Maksimālais brauciena garums (asistenta režīms) | 120 km |
| Maksimālais ātrums | 25 km/h |
| Motors | 250 W |
| Bremzes | mehāniskās disku |
| Riteņi | 20x1.95'' |
| Maksimālā slodze | 120 kg |
| Lādēšanas ilgums | 7 h |
| Ūdensizturība | IPV4 |
| Neto svars | 22 kg |
| Ātrumi | Shimano 7 ātrumi |
| Salikta velosipēda izmērs |
87*37*66 CM
|
| Garantija | 2 gadi |