Fafrees F20 Flex Elektriskais velosipēds, 20x2.5", 250W, 36V 20Ah
Parametri
| Baterija | 36V 20Ah |
| Maksimālais brauciena garums (elektriskais režīms) | 80 km |
| Maksimālais brauciena garums (asistenta režīms) | 160 km |
| Maksimālais ātrums | 25 km/h |
| Motors | 250 W |
| Bremzes | mehāniskās disku |
| Riteņi | 20x2.5'' |
| Maksimālā slodze | 140 kg |
| Lādēšanas ilgums | 8 h |
| Ūdensizturība | IPX5 |
| Neto svars | 26.5 kg |
| Ātrumi | Shimano 7 ātrumi |
| Salikta velosipēda izmērs |
108*45*77 cm |
| Garantija | 2 gadi |