Fafrees F20+ Elektriskais velosipēds, 20x3" Off-Road, 250W, 36V 20Ah
Parametri
| Baterija | 36V 20Ah |
| Maksimālais brauciena garums (elektriskais režīms) | 75 km |
| Maksimālais brauciena garums (asistenta režīms) | 100 km |
| Maksimālais ātrums | 25 km/h |
| Motors | 250 W |
| Bremzes | mehāniskās disku |
| Amortizācija | Priekšā |
| Riteņi | 20x3'' Off-road |
| Maksimālā slodze | 140 kg |
| Lādēšanas ilgums | 10 h |
| Ūdensizturība | IP54 |
| Neto svars | 27 kg |
| Ātrumi | Shimano 7 ātrumi |
| Salikta velosipēda izmērs |
86*38*71 CM
|
| Garantija | 2 gadi |