DYU C9 Elektriskais velosipēds, 20x3" Off-road, 250W, 48V 15.6Ah
Parametri
| Baterija | 48V 15.6Ah |
| Maksimālais brauciena garums (elektriskais režīms) | 60 km |
| Maksimālais brauciena garums (asistenta režīms) | 150 km |
| Maksimālais ātrums | 25 km/h |
| Motors | 250W |
| Bremzes | hidrauliskās |
| Amortizācija | Priekšā |
| Riteņi | 20x3'' Off-road Pumpējamie |
| Maksimālā slodze | 120 kg |
| Lādēšanas ilgums | 7-8 h |
| Ūdensizturība | IP54 |
| Neto svars | 30 kg |
| Ātrumi | Shinamo 7 |
| Salikta velosipēda izmērs | 97*64*76 cm |
| Garantija | 2 gadi |