Univercycle Venere Elektriskais velosipēds, 20x4" Off-road, 15Ah, 250W,
Apraksts
Univercycle Venere modelis ir:
- ar satriecošu amortizācijas sistēmu un gaismas iekārtām;
- domāts cilvēkiem, kas vēlas arī pa nelīdzeniem ceļiem baudīt braucienu;
- piemērots braukšanai gan pa pilsētu, gan pa lauku ceļiem;
- iecienīts gan pusaudžu, gan pieaugušo vidū.
Parametri
| Baterija | 48V 15Ah |
| Maksimālais brauciena garums (asistenta režīms) | 45-55 km |
| Maksimālais ātrums | 25 km/h |
| Motors | 250W |
| Bremzes | Disku |
| Amortizācija | Priekšā |
| Riteņi | 20x4'' Off-road Pumpējamie |
| Maksimālā slodze | 120 kg |
| Lādēšanas ilgums | 6 h |
| Ūdensizturība | + |
| Neto svars | 33 kg |
| Ātrumi | Shimano 7 ātrumi |
| Salikta velosipēda izmērs | 1470*280*790mm |
| Garantija | 2 gadi |