Примечание: сообщите нам заранее про ваш визит!
T. +371 27265202
Не нашли то, что хотели заказать?
Свяжитесь с нами!
ФОРМА КОНТАКТОВ
Электровелосипед OneSport OT18-3, 250 Вт, 26 дюймов, 36 В, 14,4 Ач
Apraksts:
OneSport OT18-3 modelis ir :
- ar priekšējo amortizācijas sistēmu un platām 26*2.35" riepām, kas ļaus baudīt braucienu arī uz nelīdzeniem ceļiem;
- 250W Hub motors;
- iecienīts gan pusaudžu, gan pieaugušo vidū.
Parametri
| Baterija | 36V 14.4Ah |
| Maksimālais brauciena garums (elektriskais režīms) | 40 km |
| Maksimālais brauciena garums (asistenta režīms) | 80 km |
| Maksimālais ātrums | 25 km/h |
| Motors | 250 W |
| Bremzes | Hidrauliskās Disku |
| Amortizācija | Priekšā |
| Riteņi | 26*2.35" Pumpējamie |
| Maksimālā slodze | 120 kg |
| Lādēšanas ilgums | 7-8 h |
| Ūdensizturība | Ir |
| Neto svars | 28 kg |
| Salikta velosipēda izmērs | 183*60*120cm |
| Ātrumi | Shimano 7 |
| Garantija | 2 gadi |
Funkcijas:
- iebūvēts lukturis priekšā un aizmugurē;
- 7 Shimano ātrumi;
- baterijas atlikums;
- ātrums km/h;
- nobraukums;
- brauciena laiks un attālums;
- kruīza kontrole;
- sānu atstarotāji u.c.
Komplektā nāk:
1. Velosipēds
2. Instrukcija
3. Iepakojuma kaste
4. Lādētājs
5. Instrumentu komplekts
6. Garantijas lapa
APRAKSTS ANGĻU VALODĀ:

Shock-absorbing Front Fork
OT18-3 is now equipped with a shock-absorbing front fork.This feature effectively reduces vibrations and bumps, ensuring enhanced stability and control on various terrains, making every journey more enjoyable.

250W High-speed Brushless Motor
OT18-3 features a 250W high-speed brushless motor, providing a quiet, efficient ride with robust acceleration. Ideal for both daily commutes and leisurely rides, this motor ensures reliable performance and lower maintenance, enhancing your overall cycling experience
