Примечание: сообщите нам заранее про ваш визит!
T. +371 27265202
Не нашли то, что хотели заказать?
Свяжитесь с нами!
ФОРМА КОНТАКТОВ
StrollWheel FT02 EEC, Электрический мопед 40V, 22,5Ah, 2000W
Apraksts
StrollWheel FT02 modelis ir :
- ar priekšējo un aizmugurējo amortizācijas sistēmu;
- jaudīgs un garām distancēm domāts braucamrīks;
- iecienīts gan pusaudžu, gan pieaugušo vidū.
Parametri
| Baterija | 48V 22,5Ah |
| Maksimālais brauciena garums | 75 km |
| Maksimālais ātrums | 45 km/h |
| Motors | 1000W |
| Bremzes | Hidrauliskās disku |
| Amortizācija | Priekšā/aizmugurē |
| Riteņi | 20x4" Pumpējamie |
| Maksimālā slodze | 100 kg |
| Lādēšanas ilgums | 4-6 h |
| Ūdensizturība | + |
| Neto svars | 43 kg |
| Atslēgas opcija | + |
| Sēdeklis | + |
| Salikta skūtera izmērs | 1030*800*1180 mm |
| Garantija | 2 gadi |