StrollWheel FT03 EEC, Elektriskais mopēds, 1000W, 48V, 22,5AH
Apraksts
StrollWheel FT02 modelis ir :
- ar priekšējo un aizmugurējo amortizācijas sistēmu;
- jaudīgs un garām distancēm domāts braucamrīks;
- iecienīts gan pusaudžu, gan pieaugušo vidū.
Parametri
| Baterija | 48V 22,5Ah |
| Maksimālais brauciena garums | 75 km |
| Maksimālais ātrums | 45 km/h |
| Motors | 1000W |
| Bremzes | Hidrauliskās disku |
| Amortizācija | Priekšā/aizmugurē |
| Riteņi | 20x4" Pumpējamie |
| Maksimālā slodze | 100 kg |
| Lādēšanas ilgums | 4-6 h |
| Ūdensizturība | + |
| Neto svars | 43 kg |
| Atslēgas opcija | + |
| Sēdeklis | + |
| Salikta skūtera izmērs | 1030*800*1180 mm |
| Garantija | 2 gadi |