StrollWheel SS-8.0 Elektriskais mopēds 40Ah ar CoC sertifikātu, 72v, 3000W
Apraksts
StrollWheel SS-8.0 modelis ir :
- ar priekšējo un aizmugurējo amortizācijas sistēmu;
- jaudīgs un garām distancēm domāts braucamrīks;
- iecienīts gan pusaudžu, gan pieaugušo vidū.
Parametri
| Baterija | 72V 40Ah |
| Maksimālais brauciena garums | 85 km |
| Maksimālais ātrums | 45 km/h |
| Motors | 3000W |
| Bremzes | Hidrauliskās disku |
| Amortizācija | Priekšā/aizmugurē |
| Riteņi | 70/100-19 Pumpējamie |
| Maksimālā slodze | 100 kg |
| Lādēšanas ilgums | 5 h |
| Ūdensizturība | + |
| Neto svars | 80 kg |
| Atslēgas opcija | + |
| Sēdeklis | + |
| Salikta skūtera izmērs | 1860*380*870 mm |
| Garantija | 2 gadi |