Ultron T128 PLUS Elektriskais skrejritenis
Apraksts
Ultron T128 PLUS modelis ir:
- augstākās pilotāžas skūteris ar satriecošu amortizācijas sistēmu 2000LBS un abu velkošo riteņu piedziņu;
- ar iespēju braukt līdz pat 35 grādu slīpumā;
- domāts cilvēkiem, kas ir ekstrēmu sajūtu cienītāji;
- iecienīts gan iesācēju, gan profesionāļu vidū.
Parametri
| Baterija | 60V 45Ah |
| Vidējais brauciena garums | 80-100 km |
| Maksimālais ātrums | 95 km/h |
| Motors | 6000 W |
| Bremzes | Disku/hidrauliskās |
| Amortizācija | Priekšā/aizmugurē |
| Riteņi | 13'' pumpējamie |
| Maksimālā slodze | 150 kg |
| Lādēšanas ilgums | 12 h |
| Ūdensizturība | + |
| Neto svars | 65 kg |
| Atslēgas opcija | + |
| Sēdeklis | - |
| Salikta skūtera izmērs | 1450*650*1280 mm |
| Garantija | 2 gadi |
Funkcijas:
- iebūvēti lukturi priekšā un aizmugurē
- 3 ātrumi;
- skaņas signāls;
- 2WD un RWD pārslēgšana;
- baterijas atlikums;
- ātrums km/h;
- nobraukums;
- brauciena laiks un attālums;
- kruīza kontrole;
- non-zero starts;
- ECO Mode;
- kļūdu diagnostika u.c.
Komplektā nāk:
1. Skūteris
2. Instrukcija
3. Iepakojuma kaste
4. Lādētājs
5. Instrumentu komplekts
6. Garantijas lapa
Related products
Ultron T128 V2 Elektriskais skrejritenis
Out of stock
Ultron X3 2022 Elektriskais skrejritenis
Out of stock
ULTRON T11 V2 Elektriskais skrejritenis
Out of stock